"MARTA natural cosmetics" - український виробник натуральної косметики, який популяризує природні складові і дієвість косметичних засобів, що не містять ПЕГ, парабенів, силіконів, барвників. Виробництво натуральної косметики MARTA знаходиться в м Одеса.

Привіт!

Якщо ви - на сторінках нашого сайту або інших інтернет-ресурсів, ми пропонуємо познайомитися із нами ближче. 

Ось основні факти про нашу команду та косметичні засоби, які ми виробляємо. 

☑ Наша торгова марка була створена 7 років тому, відтоді - ми працюємо на українському просторі для того, щоб клієнти з усієї України могли користуватися нашими послугами і дійсно дієвою косметикою нашого виробництва.  

☑ Наші розробки - дійсно особливі: вони створені у лабораторії, яку ми облаштовували весь цей час за участю наукових консультантів із м. Харкова.

☑ Наша команда - невелика, але ми працюємо злагоджено і швидко, що вже перевірили клієнти, які звернулися до нас вперше і стали нашими постійними відвідувачами. 

☑ Ми постійно вдосконалюємося і прагнемо бути серед тих виробників, які дбають про красу і здоров'я споживача, а отже - не використовуємо у виробництві шкідливі речовини, агресивні поверхнево-активні компоненти, барвники, силікони та продукти нафтопереробки тощо. 

☑ Засоби, які ми виробляємо - це не просто натуральна косметика, адже ми вважаємо за потрібне враховувати не лише натуральність, але і дієвість косметичних засобів, а тому використовуємо багато спеціальних компонентів, які вдало поєднуються із натуральними базами та рослинними основами - пептиди, амінокислоти, гідролізати, вітамінні комплекси, кислоти і тд. 

☑ Ми намагаємося бути клієнтоцентрованими і обслуговувати вас на вищому рівні. Сподіваємося, у нас це виходить. На наших сторінках ви можете ознайомитися із відгуками про нашу роботу. 

☑ Ми спеціалізуємося, перш за все, на засобах для шкіри обличчя та тіла, тому саме вони у перевазі на наших сторінках. Намагаємося слідкувати за світовими тенденціями і робити продукцію, яка б за якістю відповідала найкращим стандартам. 

Сподіваємося, що наше з вами знайомство буде приємним і тривалим. 

У цей непростий час - щиро вдячні тим, хто підтримує вітчизняного виробника. 

Слава Україні!

МАРТА натуральна косметика