ООО «MH & Gustav Heess Ukraine” – пропонує високоякісну, сертифіковану сировину, виготовлену за європейськими вимогами і стандартами (включно Ecosept), що пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу Міністерства Охорони Здоров'я України.

 

ООО «Флоресанс-Парфюм» - постачальник французької фірми «Floressence» в Україні. Серед партнерів «Флоресанс-Парфюм» провідні укаїнські виробники. Продукція компанії сертифікована і пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу Міністерства Охорони Здоров'я України.

 

Компанія КФФ Трейд працює на ринку України з 2004 року і забезпечує сертифікованими парфумованими композиціями виробників косметичної промисловості. 

 

Leko Style – один із найбільш відомих постачальників косметичної сировини в Україні.  В 2013 - золота медаль  InterCharm, як для найкращого постачальника косметичної сировини і матеріалів.

 

ООО "Науково-виробнича компанія "Віларус". В асортименті виробництва більше 200 найменувань екстрактів і олій із рослинної сировини. Лабораторія оснащена сучасними приладами і технологіями. Продукція компанії сертифікована і пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу Міністерства Охорони Здоров'я України.

 

«Naturalissimо» - виробництво по переробці рослинної сировини і мінералів для косметологічної та фармацевтичної діяльності. Продукція компанії сертифікована і пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу Міністерства Охорони Здоров'я України.