У зв'язку із військовим вторгненням на територію України, ми працюємо у оновленому режимі. Просимо ознайомитися із актуальною інформацією по доставці від 6.04.22. 

Дорогі наші клієнти, у зв'язку із вимушеними відключеннями світла по всій Україні ми можемо трохи повільніше обробляти ваші замовлення. Але намагатимемося робити це вчасно, не зважаючи ні на що. 

 • Доставка по Україні здійснюється компанією "Нова Пошта". Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнювати інформацію по відділенням, які працюють у вашому місті. Це можна зробити на сайті Нової Пошти за посиланням: https://novaposhta.ua/ru/news/rubric/2/id/10172

 • У цей непростий час ми намагаємося працювати для кожного з наших клієнтів і отримуємо багато запитань стосовно відправок закордон. Повідомляємо, що тепер – це можливо.
  Укрпошта разом з поштовими службами сусідніх країн зробили акцію "Посилки з домівки".
  З 11 березня Укрпошта розробила програму підтримки вимушених переселенців і почала надсилати “посилку з домівки” з 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини, аби українці, яким довелося переїхати до цих країн, могли користуватися поштовими послугами з України. 
  Зверніть увагу! Акція діє виключно на зазначені вище країни. Загальна вартість вкладення має становити не більше 40 EUR (тобто, у гривнях сума не може перевищувати 1280 грн, у тому числі продукції, що йде у подарунок). Орієнтовна вартість відправлення (1 кг) складає: 185 грн. Дана сума сплачується відправником, а тому буде додана до суми вашого замовлення. Орієнтовний час доставки: до 7 днів. 
  Зверніть увагу: Якщо ви бажаєте оформити міжнародну доставку УКрпоштою за програмою лояльності, напишіть у коментар до замовлення вашу КРАЇНУ перебування - з вами зв'яжеться наш консультант. 

 • Дні відправок не фіксовані, але ми намагаємося проводити їх 4 рази на тиждень: понеділок/вівторок та четвер/п'ятниця. При оформленні замовлення ми повідомляємо вам дану інформацію. 

 • Безкоштовна доставка до відділення "Нової Пошти" при замовленні від 1000 гривень по Україні зберігається. Працює накладний платіж та безготівкова оплата

У разі, якщо відбуваються зміни - ми завжди повідомимо вас про них. 

Дякуємо за розуміння і підтримку відчизняного виробника. Все буде Україна 💙💛